Rooibos s levandulí, čaj nečaj 50g

Červený čaj nečaj rooibos s květy levandule s příjemnou medově oříškovo-bylinnou chutí a uklidňující vůní. Nápoj zklidňujícího charakteru.

45 Kč 40,18 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Oblíbený bezkofeinový čaj nečaj, který se vyrábí fermentací drobných listů afrického bobovitého keře Aspalathus linearis s květy levandule s příjemnou medově oříškovo-bylinnou chutí a uklidňující vůní. Čajová směs založená na čisté chuti jednotlivých přísad bez přidaných aromat.

Čaj rooibos je vyhledávaným jedinečným přírodním zdrojem minerálů, vitamínů, stopových prvků a silných antioxidantů, pomáhá vstřebávání železa a je vhodný jako doplněk pitného režimu pro podporu funkce zažívacího ústrojí, krevního oběhu, pozitivní účinek má na zdraví celého organismu. Levandule je známá především jako bylinka, která pomáhá tišit úzkost a nespavost, v dřívějších dobách byla považována za antidepresivum.
Rooibos v kombinaci s květem levandule popdoří klidný spánek.

NÁŠ TIP: Vhodný k celodennímu popíjení, před spaním pomůže ke zklidnění a uvolnění. Hodí se pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 6 lžiček čaje, přelít vodou o 100ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 6-8 min.

SLOŽENÍ: rooibos 80%, levandule 20%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150 * 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Afrika, Albánie, baleno v ČR

Kód Kód: 61021
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.05 kg