Dáta Masala, koření 50g

Směs koření pro přípravu tradiční indické čajové delikatesy Dáta Masala, nápoje zahřívacího a povzbuzujícího charakteru.

85 Kč 74 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Směs koření pro přípravu tradiční indické čajové delikatesy Dáta Masala. Nápoj je velmi vhodný zejména v zimním období pro svůj zahřívací charakter. Směs již mnoho let odebíráme od českého dodavatele, který ji míchá z pečlivě vybraných ingrediencí. Chuťovou zkouškou na výbornou prošla směs u zákazníků tehdejší kamenné Růžové čajovny, kteří se rádi na čaj připravený podle níže uvedeného receptu do čajovny vraceli. A jak se říká mezi čajovníky: podle Dáta Masaly se pozná dobrá čajovna. :-)

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA NÁPOJE DÁTA MASALA: Do 0,5l vody nasypte 2 lžičky koření Dáta Masala, přiveďte k varu a nechte zvolna povařit cca 10 minut. Poté přidejte 0,3l (1 hrnek) plnotučného mléka, smetany, či rostlinného mléka a opět přiveďte k varu. Nakonec přidejte 2 lžičky silného černého čaje (doporučujeme např. čaj. Assam) a krátce (cca 3-4 min) povařte. Poté nápoj sceďte a dochuťte medem či třtinovým cukrem.

SLOŽENÍ: Zázvor, bílý pepř, kardamom, skořice, hřebíček.

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: EU a mimo EU, mícháno a baleno v ČR

Kód Kód: 22222
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.05 kg