Rooibos Capetown, čaj nečaj 50g

Červený bezkofeinový čaj nečaj s nasládlou, medově-oříškovou chutí a vůní s podtónem manga, který zachutná jak dospělým tak dětem.

54 Kč 48,21 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Směs červeného bezkofeinového čaj nečaje z drobných listů afrického bobovitého keře Aspalathus linearis, aroma a květů ibišku, růže, měsíčku a chrpy. Lístky rooibosu obsahují velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků a silných antioxidantů a jejich výluh působí příznivě při vstřebávání železa, je vhodným doplňkem pitného režimu při prevenci proti některým druhům rakoviny, žaludečníćh potížích a v neposlední řadě podporuje klidný spánek. Charakteristická jemná, nasládlá, medově-oříšková chuť a vůně rooibosu v kombionaci s aroma manga a chutí květů je příjemná jak dospělým tak dětem a osvěží i jako chlazený nápoj, který již není třeba nijak dochucovat.

NÁŠ TIP: Vhodný k celodennímu popíjení, neobsahuje kofein, je možné ho proto popíjet i večer a před spaním a mohou ho pít i děti. Hodí se pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje, louhovaného za studena.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 6 lžiček čaje, přelít vodou o 100ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 6-8 min. Pro přípravu chlazeného nápoje přelijte stejné či větší množství čaje studenou vodou a nechte louhovat 15-20 minut.

SLOŽENÍ: Rooibos, aroma, ibišek, okvětí růže, měsíčku a chrpy.

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150 * 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Německo, baleno v ČR

Kód Kód: 43056
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: bylinky, rooibos, maté, koření
Hmotnost: 0.05 kg