Le Touareg / Zelený s mátou, zelený čaj 50g

Směs silného zeleného čaje Gunpowder a sušené marocké máty s charakteristickou silnou, mírně natrpkou a svíravou chutí čaje v kombinaci s osvěžující chutí a vůní máty. Směs je vhodná pro přípravu tradičního nápoje Le Touareg.

55 Kč 49,11 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Směs silného zeleného čaje Gunpowder a sušené marocké máty s charakteristickou silnou, nahořklou svíravou a výrazně mentolovou chutí a vůní. Směs je vhodná pro přípravu tradičního nápoje kočovného kmene Tuaregů, která je oblíbená zejména v arabských zemích, kde se v horku popíjí vydatně oslazená cukrem. Hořkost čaje stimuluje slinné žlázy a pomáhá tak zahnat žízeň, v kombinaci s Nana mátou se jedná o velmi povzbuzující čaj s mnoha blahodárnými účinky na lidský organismus.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a časně odpolednímu popíjení. Pro dosažení autentické chuti tradiční čajové speciality Le Touareg doporučujeme vydatně osladit.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 3 lžičky čaje, přelít vodou o 80ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 5-7min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: zelený čaj Gunpowder 70%, marocká máta 30%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150 * 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Německo, baleno v ČR

Kód Kód: 10965
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: zelené a bílé ovoněné
Hmotnost: 0.05 kg