Kusovka - Oolong Excellent, porcovaný čaj 2g

K21 Excellent Tea Oolong
2 Kč –50 %

Klasický částečně oxidovaný čaj oolong s plnou, výraznou, lehce květinovou chutí a jemným oříškovým podtónem v nálevovém sáčku s nitkou a visačkou, v polypropylenovém přebalu. K objednání v libovolném počtu kusů.

2 Kč –50 % 1 Kč 1 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Klasický částečně oxidovaný čaj oolong s plnou, výraznou, lehce květinovou chutí a jemným oříškovým podtónem v jednokomorovém v nálevovém sáčku s nitkou a visačkou, v polypropylenovém přebalu.

Během procesu částečné oxidace v oolongu vznikají látky, které v kombinaci se zdravou životosprávou podporují hubnutí, je proto velmi vhodným doplňkem pitného režimu při redukční dietě. Jeho pravidelné popíjení pomáhá podpořit imunitný systém, zbavovat organismus toxinů a volných radikálů, může pomoci snížit riziko a podpořit léčbu rakoviny, kardiovaskulárních a metabolických onemocnění (cukrovka, vysoký krevní tlak ad.) a příznivě ovlivnit obsah LDL ("špatného") cholesterolu v krvi.

K objednání v libovolném počtu kusů.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,3l vody 1 nálevový sáček, přelít vodou o 80-90ºC (převařenou vodu nechte zhruba 1-2 minuty odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).

SLOŽENÍ: polofermentovaný čaj Oolong 100%

ZEMĚ PŮVODU: EU a mimo EU

Kód Kód: K21
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.002 kg