Jasmínový, lisovaný zelený čaj 70g

Tip
C105 Jasminovy
93 Kč –30 %

Středně silný zelený čaj ovoněný květy jasmínu s příjemnou květinovo-trávovou chutí a vůní, lisovaný do tvaru tabulky čokolády.

Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení
93 Kč –30 % 65 Kč 56,50 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Oblíbená specialita, která povzbudí tělo silou zeleného čaje a zklidní mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu, lisovaný do tvaru tabulky čokolády. Zelený čaj má mnoho blahodárných účinků na lidský organismus a při pravidelném popíjení pomáhá udržet organismus ve zdravé formě. Je vhodný jako doplněk pitného režimu při prevenci a onemocnění diebetem, gastrointestinálních formách rakoviny, při zažívacích potížích pomůže zklidnit žaludek a ve stresu zklidní Vaši mysl. Svou charakteristickou výrazně jasmínovou chuť a vůni čaj získává tak, že čerstvě sesbírané čajové lístky jsou smíchány s čerstvými květy jasmínu a k sušení tak dochází již společně.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolednímu popíjení. Hodí se pro přípravu horkého i chlazeného nápoje.
Čaj je lisovaný do tabulky s naznačenými dílky pro jednotlivé porce připomínající tabulku čokolády, je proto vhodnou alternativou dárku pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou mlsat klasickou čokoládu. Dílky posouží jako vodítko pro správnou dávku čaje a pro snazší přípravu.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 1-2 dílky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

BALENÍ: Krabička s tabulkou lisovaného čaje zabalenou v ochranném papírovém přebalu s Al folií.

ROZMĚRY KRABIČKY: 95 * 150 * 12 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: C104
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: kvetoucí čaje blooming tea a jiné speciality
Hmotnost: 0.05 kg