Živý mrtvý / Lapsang Puerh, černý čaj 50g

Tip
6655 Živý mrtvý Lapsang Puerh 2

Směs výrazných černých čajů Puerh a Lapsang Souchong, které jsou vyhledávanými lahůdkami mezi černými čaji. Velmi povzbuzující a chuťově vydatná čajová specialita. 

55 Kč 49,11 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Velmi povzbuzující a chuťově vydatná čajová specialita. Směs výrazných černých čajů Puerh a Lapsang Souchong, které jsou vyhledávanými lahůdkami mezi černými čaji. Čaj Puerh je několikrát dlouze fermentovaný černý čaj (někdy také nazývaný červený), oblíbený a vyhledávaný pro svou specifickou výrazně zemitou chuť a vůni a pro širokou škálu léčivých účinků, pro kterou se mu někdy přezdívá „čínský penicilin“. Čaj Lapsang Souchong je čajová specialita, vyhledávaná milovníky neobvyklých chuťových zážitků pro svou charakteristickou kouřovou chuť a vůni. Směs Živý mrtvý v sobě harmonicky spojuje chuťovou výjimečnost obou čajů ve výrazně zemitě-kouřový silný celek, který zaručuje neobvyklý čajový zážitek.

NÁŠ TIP: Vhodný pro ranní a odpolední popíjení. Skvěle se hodí jako nápoj ke slaným pokrmům.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 kávové lžičky čaje, přelít vodou o 100ºC, doba louhování 3-5 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu)..

SLOŽENÍ: černý čaj Puerh 50%, černý čaj Lapsang Souchong 50%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150 * 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: 6655
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: kvetoucí čaje a jiné speciality
Hmotnost: 0.05 kg