KKF: kmín, koriandr, fenykl, směs koření 50g

Směs kmínu, koriandru a fenyklu vycházející z ajurvédské receptury. Nápoj pro podporu dobrého zažívání a celkové harmonie organismu.

47 Kč 41,96 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Směs kmínu, koriandru a fenyklu vycházející z ajurvédské receptury. Čaj z řady čajů "Prostě čaj", které jsou založené na čisté chuti přísad v jednoduchých kombinacích bez přidaných aromat a jiných chemických látek.

V souladu s legislativou EU, která omezuje uvádění některých informací u produktů alternativní medicíny, bylinek atd. prosíme a důrazně upozorňujeme: Náledující text berte pouze jako úhel pohledu, jakým na nemoc člověka nahlíží alternativní a tradiční druhy medicíny, ani náznakem však tímto nepřisuzujeme našemu čaji jakékoliv léčebné účinky a rozhodně netvrdíme, že se jedná o oficiální zdravotní prohlášení.
Pokračováním ve čtení tohoto textu potvrzujete, že toto upozornění berete na vědomí a budete k informacím v něm uvedeným s tímto vědomím přistupovat. Děkujeme za pochopení.

Vycházíme-li z ajurvédy, tento čaj je vhodným doplňkem pitného režimu pro podporu dobrého zažívání a celkového zklidnění organismu. Všechny ingredience mají společné příznivé působení na trávicí soustavu a jejich kombinace je v ajurvédě známá jako tonikum, podporující správné zažívání, snižující zánětlivost v trávicím traktu a zlepžující jeho schopnost eliminovat škodlivé a vytvářet prospěšné bakterie.

UPOZORNĚNÍ: Nedoporučuje se pít v těhotenství.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolednímu popíjení, působí močopudně, nedoporučuje se proto pít před spaním. Pijte vždy v teplém stavu, ve studeném nápoji se pozitivní účinky z hlediska ajurvédy snižují.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 1 necelá lžička směsi, přelít vodou o 100ºC, doba louhování 10-15 minut, případně krátce povařte a zceďte.

SLOŽENÍ: kmín 34%, koriandr 33%, fenykl 33%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: ČR, Egypt, baleno v ČR

Kód Kód: 61042
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.05 kg