Jasmínový zelený čaj, 50g

Tip
00703 Jasmínový zelený čaj 2

Středně silný zelený čaj ovoněný květy jasmínu a magnolie s příjemnou květinovou chutí a vůní, který povzbudí tělo a zklidní mysl.

55 Kč 49,11 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Lahodná specialita, která povzbudí tělo silou zeleného čaje a zklidní mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu.
Zelený čaj má mnoho blahodárných účinků na lidský organismus a při pravidelném popíjení pomáhá udržet organismus ve zdravé formě. Je vhodný jako doplněk pitného režimu při prevenci a onemocnění diebetem, gastrointestinálních formách rakoviny, při zažívacích potížích pomůže zklidnit žaludek a ve stresu zklidní Vaši mysl.

Svou výrazně jasmínovou chuť a vůni čaj získává díky starobylému způsobu zpracování, který se v Číně používá již stovky let. Čerstvě sesbírané čajové lístky jsou smíchány s čerstvými květy jasmínu a magnolie v okamžiku, kdy se květy rozvoní nejsilněji a k sušení tak za průběžného opatrného promíchávání dochází společně. Díky tomu čaj absorbuje přirozené aroma květů a získá svou charakteristickou chuť a vůni, které si trvale uchová bez nutnosti použití umělých aromat. 

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolednímu popíjení. Hodí se pro přípravu horkého i chlazeného nápoje.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: zelený čaj 99%, květy jasmínu a magnolie 1%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150* 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, provincie Hunan, baleno v ČR

Kód Kód: 00703
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: zelené a bílé ovoněné
Hmotnost: 0.05 kg