Formosa Oolong, polozelený čaj 50g

Klasický polozelený, neboli částečně oxidovaný, čaj oolong s plnou, výraznou, lehce květinovou chutí a jemným oříškovým podtónem.

55 Kč 49,11 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Klasický polozelený (neboli částečně oxidovaný) čaj oolong s plnou výraznou lehce květinovou chutí a jemným oříškovým podtónem. Během procesu částečné oxidace v oolongu vznikají látky, které v kombinaci se zdravou životosprávou podporují hubnutí, je proto velmi vhodným doplňkem pitného režimu při redukční dietě. Jeho pravidelné popíjení pomáhá podpořit imunitní systém, zbavovat organismus toxinů a volných radikálů, snížit riziko a podpořit léčbu rakoviny, kardiovaskulárních a metabolických onemocnění (cukrovka, vysoký krevní tlak ad.) a příznivě ovlivnit obsah LDL ("špatného") cholesterolu v krvi.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolenímu popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 80-90ºC (převařenou vodu nechte zhruba 1-2 minuty odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: Polozelený čaj Formosa Oolong 100%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 150 * 40 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: 00521
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čaje
Hmotnost: 0.05 kg