Živý mrtvý, černý čaj 50g - barevná etiketa

Směs výrazných černých čajů Puerh a Lapsang Souchong, které jsou vyhledávanými lahůdkami mezi černými čaji. Velmi povzbuzující a chuťově vydatná čajová specialita. 

60 Kč 52,17 Kč bez DPH
Vyprodáno

 

Velmi povzbuzující a chuťově vydatná čajová specialita. Směs výrazných černých čajů PuErh a Lapsang Souchong, které jsou vyhledávanými lahůdkami mezi černými čaji. Čaj Pu-Erh je několikrát dlouze fermentovaný černý čaj (někdy také nazývaný červený), oblíbený a vyhledávaný pro svou specifickou výrazně zemitou chuť a vůni a pro širokou škálu léčivých účinků, pro kterou se mu někdy přezdívá „čínský penicilin“. Čaj Lapsang Souchong je čajová specialita, vyhledávaná milovníky neobvyklých chuťových zážitků pro svou charakteristickou kouřovou chuť a vůni. Směs Živý mrtvý v sobě harmonicky spojuje chuťovou výjimečnost obou čajů ve výrazně zemitě-kouřový silný celek, který zaručuje neobvyklý čajový zážitek.

 
 
 
 

NÁŠ TIP: Vhodný pro ranní a odpolední popíjení. Skvěle se hodí jako nápoj ke slaným pokrmům.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 kávové lžičky čaje, přelít vodou o 100ºC, doba louhování 5-8 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu). Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu 2-3x přelít a vylouhovat).

SLOŽENÍ: černý čaj Puerh 50%, černý čaj Tarry Lapsang Souchong 50%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: B24
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: kvetoucí čaje a jiné speciality
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…