VÁNOCE STÍHÁME! Včasné doručení do Vánoc zajistíme pro všechny objednávky uskutečněné (a u platby bankovním převodem a kartou uhrazené) do pátku 17.12. včetně. /// Objednávky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od jejich uskutečnění (u plateb bankou a kartou od jejich úhrady), poté rychlost dodání záleží na aktuálních možnostech zvoleného dopravce. /// Pro co nejrychlejší doručení doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost informačním SMS, e-mailům a hovorům z neznámých čísel (je možné, že Vám volá kurýr, aby se domluvil na předání zásilky). /// Pozor, Zásilkovna má v tomto období zkrácenou úložní dobu, doporučujeme tedy s vyzvednutím zásilky neotálet, aby se nám nevrátila. /// Přejeme Vám krásný čajový advent!

Zelený vánoční, zelený čaj 50g

Tip
10966 Zeleny vanocni Vánoce

Jemný zelený čaj s kořením a květy růží s mírně svíravou a příjemně kořeněnou chutí a vůní vánoční směsi koření.

60 Kč 52,17 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)

Jemný zelený čaj s kořením a květy růží s mírně svíravou a příjemně kořeněnou chutí a vůní vánoční směsi koření. Čaj připomínající atmosféru adventu a klidných zimních večerů, který zachutná i v létě.
Obsahuje mandle, může obsahovat stopy dalších ořechů.

NÁŠ TIP: Vhodný pro ranní a odpolední popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 80ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: Zelený čaj (86%), citrusová kůra, skořice, aroma, sekané mandle, okvětní lístky růží, hřebíček, kardamon, přírodní exttrakt z Bourbon vanilky
Může obsahovat stopy dalších ořechů.

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou.

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Německo, baleno v ČR

 

Kód Kód: 10966
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: zelené a bílé ovoněné
Hmotnost: 0.1 kg