Zelený s rakytníkem, zelený čaj 50g

Neohodnoceno

Středně silný zelený čaj Sencha se sušenými plody rakytníku a zázvorem, s lehkou trávově-kořeněnou chutí a jemným ovocným podtónem.

49 Kč 42,61 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Středně silný zelený čaj Sencha se sušenými plody rakytníku a zázvorem, s lehkou trávově-kořeněnou chutí a jemným ovocným podtónem. Čaj z řady čajů ProstěČAJ, které jsou založené na čistých kombinacích přísad bez přidaných aromat.

Rakytník je velmi oblíbený v Evropě i v Asii, kde je tradičně využíván v Číně, Tibetu a Indii. Obsahuje velké množství vitamínu C, provitamín A (beta karoten), vitamíny D, F, K, železo, mangan a bór a v kombinaci se zázvorem a zeleným čajem tak tvoří nápoj vhodný k doplnění pitného režimu při zvýšené potřebě podpory imunitního systému.

NÁŠ TIP: Vhodný k dopolednímu a odpolednímu popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: zelený čaj Sencha 60%, plod rakytníku 20%, oddenek zázvoru 20%.

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Rusko, baleno v ČR 

 

Kód Kód: 61002
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: ProstěČAJ
Hmotnost: 0.05 kg