VÁNOCE STÍHÁME! Včasné doručení do Vánoc zajistíme pro všechny objednávky uskutečněné (a u platby bankovním převodem a kartou uhrazené) do pátku 17.12. včetně. /// Objednávky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od jejich uskutečnění (u plateb bankou a kartou od jejich úhrady), poté rychlost dodání záleží na aktuálních možnostech zvoleného dopravce. /// Pro co nejrychlejší doručení doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost informačním SMS, e-mailům a hovorům z neznámých čísel (je možné, že Vám volá kurýr, aby se domluvil na předání zásilky). /// Pozor, Zásilkovna má v tomto období zkrácenou úložní dobu, doporučujeme tedy s vyzvednutím zásilky neotálet, aby se nám nevrátila. /// Přejeme Vám krásný čajový advent!

Vánoční s vůní bergamotu, zelený čaj 100g

Středně silný zelený čaj s bergamotem, pryskyřičně-citrusové chuti a vůně.

90 Kč 78,26 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Středně silný zelený čaj s bergamotem, pryskyřičně-citrusové chuti a vůně.
Díky kofeinu, který zelený čaj přirozeně obsahuje, je vhodný k popíjení ráno a během dne (nejen v době adventu a vánočních svátků).

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: zelený čaj 98%, aroma 2%

BALENÍ: 100g sypaného čaje zatavených v celofánovém sáčku s jasně barevnou etiketou

ROZMĚRY SÁČKU: 80 * 170 * 45 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Německo

 

Kód Kód: C03
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: zelené a bílé ovoněné
Hmotnost: 0.1 kg