Rooibos s heřmánkem, čaj-nečaj 50g

Červený čaj-nečaj rooibos s květy heřmánku s příjemnou mědově oříškovo-bylinnou chutí a vůní. Nápoj zklidňujícího charakteru.

55 Kč 47,83 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Oblíbený bezkofeinový čaj-nečaj, který se vyrábí fermentací drobných listů afrického bobovitého keře Aspalathus linearis s květy heřmánku s příjemnou mědově oříškovo-bylinnou chutí a uklidňující vůní. Čaj z řady čajů "Prostě čaj", které jsou založené na čisté chuti přísad v jednoduchých kombinacích bez přidaných aromat a jiných chemických látek.

Čaj rooibos je vyhledávaným jedinečným přírodním zdrojem minerálů, vitamínů, stopových prvků a silných antioxidantů, pomáhá vstřebávání železa a je vhodný jako doplněk pitného režimu pro podporu funkce zažívacího ústrojí, krevního oběhu, pozitivní účinek má na zdraví celého organismu. Květ heřmánku je oblíbený pro své stejně mnohačetné pozitivní účinky, pomůže např. při rýmě a nachlazení, při zažívacích potížích a zklidňuje mysl. Kombinacie rooibosu a květu heřmánku tvoří lahodný nápoj pro podporu pohody těla i mysli.

NÁŠ TIP: Vhodný k celodennímu popíjení, před spaním pomůže ke zklidnění a uvolnění. Hodí se pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 6 lžiček čaje, přelít vodou o 100ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 6-8 min.

SLOŽENÍ: rooibos 80%, heřmánek 20%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Afrika, Chorvatsko, baleno v ČR

Kód Kód: 61022
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: řada čajů "Prostě čaj"
Hmotnost: 0.05 kg