Rooibos, čaj-nečaj 50g

Neohodnoceno

Červený bezkofeinový čaj-nečaj s charakteristickou jemnou, nasládlou, medově-oříškovou chutí a vůní, které jsou příjemné jak dospělým tak dětem.

50 Kč 43,48 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Červený bezkofeinový čaj-nečaj, který se vyrábí fermentací drobných listů afrického bobovitého keře Aspalathus linearis. Lístky obsahují velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků a silných antioxidantů a jejich výluh působí příznivě při vstřebávání železa, je vhodným doplňkem pitného režimu při prevenci proti některým druhům rakoviny, žaaludečníćh potížích a v neposlední řadě podporuje klidný spánek. Má charakteristickou jemnou, nasládlou, medově-oříškovou chuť a vůni, které jsou příjemné jak dospělým tak dětem.

NÁŠ TIP: Vhodný k celodennímu popíjení, neobsahuje kofein, je možné ho proto popíjet i večer a před spaním a mohou ho pít i děti. Hodí se pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje.
Přidáním medoviny do vychlazeného čaje připravíte originální a lahodný "čajový drink".

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 6 lžiček čaje, přelít vodou o 80ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 6-8 min.

SLOŽENÍ: rooibos 100%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Afrika, baleno v ČR

Kód Kód: 43060
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: bylinkové, rooibos, maté
Hmotnost: 0.05 kg