Puerh se zázvorem / Žaludeční, černý čaj 50g

Směs speciálního černého čaje (někdy také nazývaného červený) s kousky sušeného zázvoru s výrazně zemitou hutnou a lehce pikantní chutí a vůní. Čaj z řady čajů ProstěČAJ, které jsou založené na čistých kombinacích přísad bez přidaných aromat.

55 Kč 47,83 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

Směs speciálního černého čaje (někdy také nazývaného červený) s kousky sušeného zázvoru s výrazně zemitou hutnou a lehce pikantní chutí a vůní. Čaj z řady čajů "Prostě čaj", které jsou založené na čisté chuti přísad v jednoduchých kombinacích bez přidaných aromat a jiných chemických látek.

V souladu s legislativou EU, která omezuje uvádění některých informací u produktů alternativní medicíny, bylinek atd. prosíme a důrazně upozorňujeme: Náledující text berte pouze jako úhel pohledu, jakým na nemoc člověka nahlíží alternativní a tradiční druhy medicíny, ani náznakem však tímto nepřisuzujeme našemu čaji jakékoliv léčebné účinky a rozhodně netvrdíme, že se jedná o oficiální zdravotní prohlášení.
Pokračováním ve čtení tohoto textu potvrzujete, že toto upozornění berete na vědomí a budete k informacím v něm uvedeným s tímto vědomím přistupovat. Děkujeme za pochopení.

Čaj Pu-Erh je vyhledávanou čajovou specialitou s širokou škálou pozitivních účinků, které získává díky speciálnímu postupu při výrobě (jehož přesné znění si výrobci bedlivě chrání) zahrnujícímu opakovanou dlouhou fermentaci. Pro takto získané mnohočetné blahodárné účinky, které jsou ještě nad rámec pozitivních účinků jiných čajů z rostliny Camelia sinensis, se mu často přezdívá "čínský penicilin". Pu-Erh Vám může pomoci např.:

  • zklidnit žaludek a zmírnit zažívací potíže jakéhokoliv charakteru
  • snížit hladinu LDL ("špatného") cholesterolu v krvi (ověřeno mimo jiné i stálými zákazníky Růžové čajovny)
  • odbourat alkohol v krvi a zmírnit tak nepříjemné stavy při kocovině :-)
  • podpořit a zvýšit imunitu organismu
  • zbavovat organismus toxinů a volných radikálů
  • snížit riziko a podpořit léčbu rakoviny, kardiovaskulárních a metabolických onemocnění (cukrovka, vysoký krevní tlak)
  • příznivě ovlivnit tělesnou hmotnost, hromadění tuku a aktivitu inzulínu v těle
  • příznivě ovlivnit psychickou pohodu (obsahuje aminokyselinu L-Theanin)
 
 
 
 

V kombinaci se zázvorem tvoří Pu-Erh nápoj vhodný jako doplněk pitného režimu při zažívacích potížích různého charakteru, při nachlazení či jen tak na chuť zejména v zimním období, kdy horký nápoj pomůže prohřát organismus.

NÁŠ TIP: Pu-Erh obsahuje nižší množství kofeinu než klasické černé čaje, čaj je proto vhodný pro celodenní popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 100ºC, doba louhování 5-8 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).

SLOŽENÍ: černý čaj Pu-Erh 80%, kořen zázvoru 20%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: 61052
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: řada čajů "Prostě čaj"
Hmotnost: 0.05 kg