Oolong čaj z Růžové čajovny, polofermentovaný čaj 35g

Neohodnoceno

Zelený čaj s květy jasmínu s jemnou květinovo-trávovou chutí a vůní v nálevových sáčcích s nitkou a visačkou pro snadnou přípravu.

30 Kč 26,09 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Klasický částečně oxidovaný čaj oolong s plnou, výraznou, lehce květinovou chutí a jemným oříškovým podtónem. Během procesu částečné oxidace v oolongu vznikají látky, které v kombinaci se zdravou životosprávou podporují hubnutí, je proto velmi vhodným doplňkem pitného režimu při redukční dietě. Jeho pravidelné popíjení pomáhá podpořit imunitný systém, zbavovat organismus toxinů a volných radikálů, snížit riziko a podpořit léčbu rakoviny, kardiovaskulárních a metabolických onemocnění (cukrovka, vysoký krevní tlak ad.) a příznivě ovlivnit obsah LDL ("špatného") cholesterolu v krvi.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolednímu popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,3l vody 1 nálevový sáček, přelít vodou o 80-90ºC (převařenou vodu nechte zhruba 1-2 minuty odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: polofermentovaný čaj Oolong 100%

BALENÍ: Papírová krabička s 20 nálevovými sáčky bez přebalu, opatřenými nitkou a vysačkou.

ROZMĚRY KRABIČKY: 127 * 65 * 55 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: 8096
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: oolong
Hmotnost: 0.05 kg