Maté s kustovnicí, čaj-nečaj 50g

Neohodnoceno

Směs drcených listů cesmíny paraguayské s plody kustovnice, s plnou chutí, ve které se mísí charakteristická nahořklost zeleného maté a sladce ovocná chuť goji. Nápoj silně povzbuzujícího charakteru.

49 Kč 42,61 Kč bez DPH
Skladem (19 ks)

Směs drcených listů cesmíny paraguajské s plody kustovnice, s plnou chutí, ve které se mísí charakteristická nahořklost zeleného maté a sladce ovocná chuť kustovnice. Čaj z řady čajů ProstěČAJ, které jsou založené na čistých kombinacích přísad bez přidaných aromat.

Cesmína paraguayská - maté - je známá a vyhledávaná mimo jiné pro schopnost povzbudit a stimulovat organismus díky vysokému obsahu kofeinu a jeho specifickému působení bez většiny negativních účinků dostavujících se při pití kávy. Kustovnice obsahuje vysoké množství vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, antioxidantů a polysacharidů, je zařazována mezi "superovoce" a podle studií se jedná o nejvýživnější ovoce na planetě. Maté v kombinaci s kustovnicí nabízí ojedinělou chuť, silné povzbuzení a doplnění zdraví prospěšných látek do těla.

NÁŠ TIP: Čaj je velmi povzbuzující, je proto vhodný k rannímu a časně odpolednímu popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 9-10 lžiček čaje, přelít vodou o 90ºC (voda se na tuto teplotu zchladí pouhým přelitím vroucí vody z konvice do jiné, nevyhřáté, nádoby), doba louhování 10-15 minut, popřípadě dle tradičního způsobu čaj ponechte v nádobě a pijte pomocí bombilly.

SLOŽENÍ: zelené maté 50%, plod kustovnice 50%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Brazílie, Čína, baleno v ČR

Kód Kód: 61011
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: ProstěČAJ
Hmotnost: 0.05 kg