Maté s citrónovou trávou, čaj-nečaj 50g

Novinka
61011 Maté s citrtrávou nový

Směs drcených listů cesmíny paraguayské a voňatky citrónové, s výraznou plnou chutí, ve které se mísí charakteristická nahořklost zeleného maté a citrusová chuť lemongrass. Nápoj silně povzbuzujícího charakteru.

Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení
47 Kč 40,90 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Směs drcených listů cesmíny paraguayské a voňatky citrónové, s výraznou plnou chutí, ve které se mísí charakteristická nahořklost zeleného maté a citrusová chuť lemongrass. Silný životabudič, který poslouží jako zdravá přírodní varianta energetického nápoje. Čaj z řady čajů "Prostě čaj", které jsou založené na čisté chuti přísad v jednoduchých kombinacích bez přidaných aromat a jiných chemických látek.

Cesmína paraguayská - maté - je známá a vyhledávaná mimo jiné pro schopnost povzbudit a stimulovat organismus díky vysokému obsahu kofeinu a jeho specifickému působení bez většiny negativních účinků dostavujících se při pití kávy.
Voňatka citrónová / Citrónová tráva / Lemongrass obsahuje množství vitamínů a minerálů potřebných pro zdravé fungování lidského těla, působí příznivě při žaludečních potížích, respiračních nemocech, horečce, infekcích a otocích a revmatismu a má mimo jiné antiseptické, protiplísňové, močopudné a detoxikační účinky.

které jsou potřebné pro zdravé fungování lidského těla

Více zde: https://superpotraviny.webnode.cz/news/lemongrass-citronova-trava-ucinky-na-zdravi/
které jsou potřebné pro zdravé fungování lidského těla

Více zde: https://superpotraviny.webnode.cz/news/lemongrass-citronova-trava-ucinky-na-zdravi/

NÁŠ TIP: Čaj je velmi povzbuzující, je proto vhodný k rannímu a časně odpolednímu popíjení.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 9-10 lžiček čaje, přelít vodou o 90ºC (voda se na tuto teplotu zchladí pouhým přelitím vroucí vody z konvice do jiné, nevyhřáté, nádoby), doba louhování 10-15 minut, popřípadě dle tradičního způsobu čaj ponechte v nádobě a pijte pomocí bombilly.

SLOŽENÍ: zelené maté 50%, plod kustovnice 50%

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Německo, Egypt, baleno v ČR

Kód Kód: 61011
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: řada čajů "Prostě čaj"
Hmotnost: 0.05 kg