Lisovaný čaj, set 2 druhů

Akce
C145 Lisované čaje set
186 Kč –33 %

Kombinace dvou oblíbených čajových specialit, lisovaných do tvaru tabulky čokolády: černého čaje PuErh a zeleného čaje s jasmínem.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
Možnosti doručení
186 Kč –33 % 125 Kč 108,70 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)

PuErh je specialita mezi černými čaji, několikrát fermentovaný silný čaj s širokou škálou pozitivních účinků na lidský organismus - pravidelné popíjení má např. pozitivní vliv na hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá při zažívacích potížích různého druhu, působí jako prevence proti nemocem a je vhodným doplňkem pitného režimu při jejich léčbě. Je také vyhledávaným doplňkem při redukčních dietách.
Zelený čaj s jasmínem je oblíbená specialita, která povzbudí tělo silou zeleného čaje a zklidní mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu. Pravidelné popíjení pomáhá detoxikovat a udržet organismus ve zdravé formě.

NÁŠ TIP: Čaje jsou lisované do tabulky s naznačenými dílky pro jednotlivé porce připomínající tabulku čokolády, je proto vhodnou alternativou dárku pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou mlsat klasickou čokoládu. Dílky posouží jako vodítko pro správnou dávku čaje a pro snazší přípravu.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 1-2 dílky čaje, další postup je uvedený na obalu čajů.

BALENÍ: 2x 70g krabička s tabulkou lisovaného čaje zabalenou v ochranném papírovém přebalu s AL folií.

ROZMĚRY KRABIČKY: 95 * 150 * 12 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, baleno v ČR

Kód Kód: C145
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: kvetoucí čaje blooming tea a jiné speciality
Hmotnost: 0.05 kg