Jasmínový s květy

Jasmínový s květy

Pangea Tea
Model: 00703
Dostupnost:
919
Cena: 49,00 Kč

Dostupné varianty:

Popis

Katalogové číslo: 00703

Země původu: Čína

Detail: Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Oblíbená specialita, která povzbudí Vaše tělo silou zeleného čaje a zklidní Vaši mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu. Při dlouhodobém popíjení detoxikuje a pomáhá udržet organismus ve zdravé formě, je vhodný jako prevence a doplněk pitného režimu při cukrovce a gastrointestinálních formách rakoviny, při zažívacích potížích pomůže zklidnit žaludek, ve stresu zklidní Vaši mysl.
Z jedné dávky uvaříte několik nálevů, z malého množství čaje tak získáte velké množství blahodárného nápoje pro celodenní popíjení.
Díky svěží chuti je vhodný pro přípravu jak horkého tak osvěžujícího chlazeného nápoje.
Svou charakteristickou výrazně jasmínovou chuť a vůni čaj získává tak, že čerstvě sesbírané čajové lístky jsou smíchány s čerstvými květy jasmínu a k sušení tak dochází již společně.

Složení: Zelený čaj, květy jasmínu.

Barva nálevu: Žluto-zelená.

Chuť: Jasmínová, jarní, nasládlá, jemně trávová.

Příprava: Na 0,5l vody 2 kávové lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu). Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

Balení: Papírový sáček uzavřený sponou.

Váha: 50g

Recenze (0)

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší            Nejlepší

Podobné zboží