Pangea Tea

Zobrazit: seznam / mřížka
Řadit podle:
Show:
 • 24 hodinový krém
  Objem: 50 ml Země původu: ČR Detail: Účinné látky , které jsou v krému obsaženy se dobře vstřebávají do pokožky a příznivě působí po dobu 24hod. Příprava: Obsahuje výtažky z vybraných odrůd zeleného čaje, panthenol, vitamíny A a E a hydratační složku. Extrakt ze zeleného čaje zklidňuje poko..
  0,00 Kč
 • 2x dárková kolekce porcovaných čajů: Veselý šálek a Bylinky naší babičky
  Katalogové číslo: babca Země původu: Česká republika Detail: Set dvou dárkových kazet, každá s vybranými 6ti druhy porcovaných čajů. Kolekce Veselý šálek obsahuje čtyři nejoblíbenější druhy ovocného čaje a po jednom druhu vynikajícího čistého zeleného a černého čaje a je vhodným dárkem pro mil..
  388,00 Kč
 • 3× porcovaný čaj Royal Tea - kolekce zelený a černý čaj
  Katalogové číslo: 3RT4 Země původu: Polsko Dárková kolekce výběrových porcovaných čajů řady Royal Tea, která obsahuje příchutě: Zelený s citrónem Cejlon Earl Grey Příprava: Uvedena na obalech. Balení: Dárková krabička s průhledem ..
  174,00 Kč
 • 3× porcovaný čaj Royal Tea - bylinná kolekce
  Katalogové číslo: 3RT3 Země původu: Polsko Dárková kolekce výběrových porcovaných čajů řady Royal Tea, která obsahuje příchutě: Heřmánek Máta Měsíček Příprava: Uvedena na obalech. Balení: Dárková krabička s průhledem ..
  174,00 Kč
 • 3× porcovaný čaj Royal Tea - ovocná kolekce
  Katalogové číslo: 3RT1 Země původu: Polsko Dárková kolekce výběrových porcovaných čajů řady Royal Tea, která obsahuje příchutě: Brusinka Černý rybíz Malina Příprava: Uvedena na obalech. Balení: Dárková krabička s průhledem ..
  174,00 Kč
 • 3× porcovaný čaj Royal Tea - ovocně-bylinná kolekce
  Katalogové číslo: 3RT2 Země původu: Polsko Dárková kolekce výběrových porcovaných čajů řady Royal Tea, která obsahuje příchutě: Banán a třešeň Broskev a mango Rooibos s pomerančem Příprava: Uvedena na obalech. Balení: Dárková krabička s průhledem ..
  174,00 Kč