Kosmetika

Tyto výrobky již nemáme v prodeji. Celá naše kosmetická řada Tea cosmetics byla vyrobena z těch nekvalitnějších surovin a výrobky vždy obsahovaly extrakt ze zeleného čaje Sencha a Gunpowder. Popis a fotografie výrobků z řady Tea cosmetics jsou pouze ilustrační k obsahu našeho podnikového portfolia za dobu 25 let podnikání v ČR a EU.

V případě zájmu o výrobu naší ochranné známky Tea cosmetics - kosmetiky s naší recepturou, vám rádi doporučíme výrobce kosmetiky, který pro nás tyto produkty v minulosti vyráběl.
Bližší informace na tel. čísle +420 603 228 966

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • 24 hodinový krém
  Objem: 50 ml Země původu: ČR Detail: Účinné látky , které jsou v krému obsaženy se dobře vstřebávají do pokožky a příznivě působí po dobu 24hod. Příprava: Obsahuje výtažky z vybraných odrůd zeleného čaje, panthenol, vitamíny A a E a hydratační složku. Extrakt ze zeleného čaje zklidňuje poko..
  0,00 Kč
 • Balzám na ruce
  Objem: 75 ml Země původu: ČR Detail: Vhodný pro pravidelnou péči o ruce, nezanechává mastný pocit, snižuje riziko popraskání kůže. Příprava: Obsahuje extrakt ze zeleného čaje, Panthenol a glycerin, který má hydratační účinky, zjemňuje a zvláčňuje. Tuba s flip-top uzávěrem. ..
  0,00 Kč
 • Čistící a pleťová voda
  Objem: 100 ml Země původu: ČR Detail: Vyhlazuje pokožku, hloubkově ji čistí, stahuje póry a má antibakteriální vlastnosti. Podporuje přirozenou rovnováhu pleti. Příprava: Obsahuje výtažky z vybraných odrůd zeleného čaje a okurky, které mají adstringentní a tonizační účinky. Extrakt ze zelen..
  0,00 Kč
 • Čistící a pleťová voda
  Objem: 150 ml Země původu: ČR Detail: Pro všechny typy pleti Vyhlazuje pokožku, hloubkově ji čistí, stahuje póry a má antibakteriální vlastnosti. Podporuje přirozenou rovnováhu pleti. Příprava: Obsahuje výtažky z vybraných odrůd zeleného čaje a okurky, které mají adstringentní a tonizační ú..
  0,00 Kč
 • Čistící pleťové mléko
  Objem: 200 ml Země původu: ČR Detail: Čistící pleťové mléko z řady Tea cosmetics je vhodné pro všechny druhy pleti. Účinně odstarňuje make-up a veškeré škodlivé nečistoty nashromážděné na Vaší pokožce během dne. Dodává pleti přirozenou pružnost a pevnost, zvláčňuje a regeneruje ji a zabraňuej...
  0,00 Kč
 • Dětský balzám
  Objem: 75 ml Země původu: ČR Detail: Dětský krém je ideální pro běžné ošetření jemné pokožky kojenců a batolat, navíc účinně chrání proti popraskání a zapaření. Vhodné i pro dospělé. Příprava: Extrakt z vybraných odrůd zeleného čaje, vitamín E, vitamín A, panthenol, bisabolol a včelí vosk p..
  0,00 Kč