Květinové čaje

Kategorie květinových čajů nabízí širokou škálu ručně svinutých čajů balených jednotlivě či v atraktivních dárkových kolekcích. Speciální čaje s dlouholetou tradicí se vyrábějí ručním navázáním květů bylin a květin na základ z čajových lístků zeleného čaje té nejvyšší kvality. V suchém stavu má čaj „obyčejný“ kulovitý tvar, po zalití se však doslova rozvine v krásnou čajovou květinu a jeho popíjení se tak stane zážitkem nejen chuťovým, ale i vizuálním.

Čaj připravujeme ve skleněné (průhledné) nádobě, aby vynikla nejen jeho lahodná chuť, ale i jedinečný tvar květiny, zalíváme vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte cca 5 minut odstát), nálev slijeme poté, co se květina rozvine. 1ks květinového čaje vystačí na 300 – 500ml nápoje, čaj je vícenálevový, je tedy možné ho opakované zalít.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Dárková kolekce květinových čajů s kandysem
  Katalogové číslo: B201 Země původu: Česká Republika, Čína Detail: Dárková kolekce s vybranými 6ti druhy speciálních květinových čajů a dvěma kandysy (třtinový cukr na dřívku). Kazeta obsahuje 6 druhů květinového čaje, vždy 1 ks od jednoho druhu a 2 ks kandysu, jednoho světlého a jednoho tmavéh..
  235,00 Kč
 • Krabička Blooming Tea s 10ks
  Katalogové číslo: B103 Země původu: Čína Detail: Malá dárková kolekce s 10ks vybraného druhu speciálního květinového čaje, balenými odděleně v hygienickém přebalu. Kolekce je oblíbeným dárkem pro každou příležitost pro milovníky kvalitního zeleného čaje i neobvyklých zážitků. Bale..
  235,00 Kč
 • Multipack Blooming Tea
  Katalogové číslo: a4 Země původu: Čína Detail: Papírový multipak s vybranými 6 druhy speciálních květinových čajů, balenými jednotlivě v polypropylenovém přebalu. Kazeta obsahuje 6 druhů květinového čaje, vždy 5ks od jednoho druhu a je jak vhodným dárkem pro náruživého čajomila, který rád obje..
  750,00 Kč
 • Sáček 3ks květinových čajů
  Katalogové číslo: B23 Země původu: Čína Detail: Kolekce tří rozdílných kusů ručně vázaného květinového čaje v papírovém sáčku. Balení: Papírový sáček uzavřený sponou. ..
  72,00 Kč
 • Servis Blooming Tea
  Katalogové číslo: B104B Země původu: Česká republika Detail: Originální dárkový set skleněné konvičky s dvěma šálky a 5ks ručně svinutých květinových čajů, po jednom ks od druhu. Konvička s šálky je vyrobena z varného skla a je velmi vhodná zejména k přípravě a prezentaci dlouho..
  480,00 Kč
  Založeno na 2 recenzích.