Květinové čaje

Kategorie květinových čajů nabízí širokou škálu ručně svinutých čajů balených jednotlivě či v atraktivních dárkových kolekcích. Speciální čaje s dlouholetou tradicí se vyrábějí ručním navázáním květů bylin a květin na základ z čajových lístků zeleného čaje té nejvyšší kvality. V suchém stavu má čaj „obyčejný“ kulovitý tvar, po zalití se však doslova rozvine v krásnou čajovou květinu a jeho popíjení se tak stane zážitkem nejen chuťovým, ale i vizuálním.

Čaj připravujeme ve skleněné (průhledné) nádobě, aby vynikla nejen jeho lahodná chuť, ale i jedinečný tvar květiny, zalíváme vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte cca 5 minut odstát), nálev slijeme poté, co se květina rozvine. 1ks květinového čaje vystačí na 300 – 500ml nápoje, čaj je vícenálevový, je tedy možné ho opakované zalít.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Dárková kolekce květinových čajů s kandysem
    Katalogové číslo: B201 Země původu: Česká Republika, Čína Detail: Dárková kolekce s vybranými 6ti druhy speciálních květinových čajů a dvěma kandysy (třtinový cukr na dřívku). Kazeta obsahuje 6 druhů květinového čaje, vždy 1 ks od jednoho druhu a 2 ks kandysu, jednoho světlého a jednoho tmavéh..
    235,00 Kč
  • Sáček 3ks květinových čajů
    Katalogové číslo: B23 Země původu: Čína Detail: Kolekce tří rozdílných kusů ručně vázaného květinového čaje v papírovém sáčku. Balení: Papírový sáček uzavřený sponou. ..
    72,00 Kč