Dárkové kazety

  Dřevěné a papírové dárkové kazety se sypanými či porcovanými čaji, popř. servisem keramickým nebo skleněným.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bylinky naší babičky
  Katalogové číslo: BB 001 Země původu: Česká republika Detail: Dárková kazeta s vybranými 6 druhy porcovaných bylinných čajů, balených jednotlivě v papírovém přebalu. Kazeta je vhodným dárkem pro milovníky bylinných čajových směsí, kteří rádi popíjejí čaj v průběhu celého dne. Čajová ko..
  189,00 Kč
 • Čajová kolekce - vánoční
  Katalogové číslo: 6667 Země původu: Česká republika Detail: Vánoční dárková kazeta s vybranými 5 druhy sypaných čajů, balených jednotlivě v papírovém sáčku po 50g. Kazeta je vhodným dárkem pro milovníky čaje a udělá radost obzvláště v zimním období, kdy vybrané oblíbené čaje a čajově směsi z&n..
  230,00 Kč
 • Exclusive Tea set
  Katalogové číslo: 8098ks Detail: Exkluzivní hliněný, neglazovaný umělecký set konvičky s dvěma šálky, inspirovaný vzhledem starodávných čajových servisů, vyrobený ze surovin bez jakýchkoliv nežádoucích účinků na lidský organizmus, několikrát přežahnutý, aby bylo docíleno stálosti materiálu během ..
  499,00 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Multipack Shrek
  Katalogové číslo: SH 09 Země původu: Česká republika Detail: Papírový multipak s 12 druhy porcovaných čajů z řady Shrek, balenými jednotlivě v papírovém přebalu. Kazeta obsahuje 12 druhů bezkofeinových porcovaných dětských čajů, vždy 15ks od jednoho druhu, a je vhodným dárkem pro malé i v..
  280,00 Kč
 • Royal Tea Exclusive
  Katalogové číslo: 8668 Země původu: Česká republika Detail: Exkluzivní dřevěná dárková kazeta s vybranými 12ti druhy porcovaných čajů z řady Royal Tea, balenými jednotlivě v polypropylenovém přebalu. Kazeta obsahuje 2 druhy zeleného čaje, 3 druhy černého čaje, 6 druhů ovocného čaje a 1 dr..
  899,00 Kč
 • Servis Blooming Tea
  Katalogové číslo: B104B Země původu: Česká republika Detail: Originální dárkový set skleněné konvičky s dvěma šálky a 5ks ručně svinutých květinových čajů, po jednom ks od druhu. Konvička s šálky je vyrobena z varného skla a je velmi vhodná zejména k přípravě a prezentaci dlouho..
  480,00 Kč
  Založeno na 2 recenzích.