Čajové speciality

   Dárkové kolekce, kazety a výrobky se standardním, ale též nevšedním složením a grafickým designem obalu. Zboží vyráběné dle zadání spol. Pangea Tea, některé patentované a chráněné autorskými právy, např. jako čajové kalendáře.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Blooming Tea jednotlivě
  Ručně vázané čaje Země původu: Čína Detail: BT01 Qiushui Yiren - Květinová zahrada Lilie s Jasmínovými květy. BT02 Winter Fairy - Zimní víla Pestrovka kulovitá, nevadnoucí květina, vykvétající ze žluté Chryzantémy. BT05 Guanyin Zuolian Žlutá chryzantéma z které vystupuje pestro..
  24,00 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Blooming Tea jednotlivě v gastro přebalu
  Ručně vázané čaje Hygienicky balený květinový čaj v přebalu Země původu: Čína Detail: Qiushui Yiren - Květinová zahrada (bt20) Lilie s Jasmínovými květy. Příprava: 70°C 5-7minut, více nálevů. Doporučený objem jednoho nálevu 0,3l, doba prvního výluhu 5 minut. U každého da..
  25,00 Kč
 • Bylinky naší babičky
  Katalogové číslo: BB 001 Země původu: Česká republika Detail: Dárková kazeta s vybranými 6 druhy porcovaných bylinných čajů, balených jednotlivě v papírovém přebalu. Kazeta je vhodným dárkem pro milovníky bylinných čajových směsí, kteří rádi popíjejí čaj v průběhu celého dne. Čajová ko..
  189,00 Kč
 • Čajová kolekce - mix čajů
  Katalogové číslo: 6666 Země původu: Česká republika Detail: Dárková kazeta s vybranými 6 druhy porcovaných čajů, balených jednotlivě v papírovém přebalu. Kazeta je skvělým dárkem pro milovníky čaje a udělá radost obzvláště v zimním období, kdy vybrané oblíbené čaje a čajově směsi pomohou navod..
  189,00 Kč
 • Čajová kolekce - vánoční
  Katalogové číslo: 6667 Země původu: Česká republika Detail: Vánoční dárková kazeta s vybranými 5 druhy sypaných čajů, balených jednotlivě v papírovém sáčku po 50g. Kazeta je vhodným dárkem pro milovníky čaje a udělá radost obzvláště v zimním období, kdy vybrané oblíbené čaje a čajově směsi z&n..
  230,00 Kč
 • Čajová romance
  Katalogové číslo: c01 Země původu: Srí Lanka Detail: Kolekce obsahující 25 nálevových sáčků čistého zeleného čaje Ceylon a 25 nálevových sáčků čistého černého čaje Ceylon. Zelený čaj je po tisíciletí vyhledávaným nápojem pro mnohé blahodárné účinky na zdraví a lidský organizmus, vyznačuje lehk..
  99,00 Kč