Čaje s příznivými zdravotními účinky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Čajové kamínky / Ženšenový Oolong
  Katalogové číslo: ZT 09 Země původu: Čína, provincie Hunan Detail: Velmi povzbuzující čajová lahůdka v kategorii čajů oolong. Kombinace kvalitního polofermentovaného čaje a drceného sušeného ženšenu, plné, lahodně nasládlé charakteristické chuti a vůně ženšenu. Působení ženšenu na lidský ..
  80,00 Kč
 • Formosa fine Oolong
  Katalogové číslo: 00521 Země původu: Tchaiwan Detail: Klasický polofermentovaný oolong základní třídy, plné výrazné, lehce květinové chuti s jemným oříškovým podtónem. Čaj se se pěstuje v severovýchodních oblastech Tchajwanu. Barva nálevu: Světle žluto-hnědá. Chuť: Plná, lehká,..
  59,00 Kč
 • Jasmínový s květy
  Katalogové číslo: 00703 Země původu: Čína Detail: Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Oblíbená specialita, která povzbudí Vaše tělo silou zeleného čaje a zklidní Vaši mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu. Při dlouhodobém popíjení detoxikuje a pomáhá udržet organismus ve..
  49,00 Kč
 • Lapacho
  Katalogové číslo: 43050 Země původu: Jižní Amerika Detail: Lapacho je označení pro části dřeva a kůry stromu Tecoma Lapacho, vzácné užitkové dřeviny rostoucí v Andách. Čaj ze stromu Lapacho má vynikající léčivé účinky, mimo alkaloidů a substancí s antibakteriálními a protivirovými účinky je bo..
  32,00 Kč
 • Maté Zelené RANCHO
  Katalogové číslo: 43021 Země původu: Jižní Amerika Detail: Tradiční nápoj jihoamerických indiánů, který se připravuje ze sušených drcených listů cesmíny paraguayské, je velmi oblíbeným přírodním energetickým nápojem, který je díky vysokému obsahu kofeinu (až 6,5%) na předním místě mezi přírodn..
  34,00 Kč
 • Nana Máta
  Katalogové číslo: 43004 Země původu: Maroko Detail: Sušená, divoce rostoucí marocká máta s výrazným osvěžujícím účinkem nejen v horkém letním období. Bylinka je vyhledávaná pro své pozitivní účinky na trávicí ústrojí a příznivé účinky na nervovou soustavu, pomáhá mírnit bolesti a zle..
  34,00 Kč