Čaje s příznivými zdravotními účinky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Formosa fine Oolong
  Katalogové číslo: 00521 Země původu: Tchaiwan Detail: Klasický polofermentovaný oolong základní třídy, plné výrazné, lehce květinové chuti s jemným oříškovým podtónem. Čaj se se pěstuje v severovýchodních oblastech Tchajwanu. Barva nálevu: Světle žluto-hnědá. Chuť: Plná, lehká,..
  59,00 Kč
 • Jasmínový s květy
  Katalogové číslo: 00703 Země původu: Čína Detail: Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Oblíbená specialita, která povzbudí Vaše tělo silou zeleného čaje a zklidní Vaši mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu. Při dlouhodobém popíjení detoxikuje a pomáhá udržet organismus ve..
  49,00 Kč
 • Lapacho
  Katalogové číslo: 43050 Země původu: Jižní Amerika Detail: Lapacho je označení pro části dřeva a kůry stromu Tecoma Lapacho, vzácné užitkové dřeviny rostoucí v Andách. Čaj ze stromu Lapacho má vynikající léčivé účinky, mimo alkaloidů a substancí s antibakteriálními a protivirovými účinky je bo..
  32,00 Kč
 • Nana Máta
  Katalogové číslo: 43004 Země původu: Maroko Detail: Sušená, divoce rostoucí marocká máta s výrazným osvěžujícím účinkem nejen v horkém letním období. Bylinka je vyhledávaná pro své pozitivní účinky na trávicí ústrojí a příznivé účinky na nervovou soustavu, pomáhá mírnit bolesti a zle..
  34,00 Kč
 • Podzimní zelený s oolongem
  Katalogové číslo: 10959 Země původu: Německo Detail: Příjemná kombinace zeleného a polofermentovaného čaje s kousky jablek, skořice, mandlí a vanilky, plné, jemně nasládlé, ovocně kořeněné chuti a vůně připomínající atmosféru časného podzimu. Složení: Zelený čaj, oolong, aroma, kousky ..
  58,00 Kč
 • Pu Erh
  Katalogové číslo: 00700 Země původu: Čína Detail: Speciální, několikrát fermentovaný černý čaj (někdy také nazývaný červený), oblíbený a vyhledávaný pro svou specifickou výrazně zemitou chuť a vůni a pro širokou škálu léčivých účinků, pro kterou se mu přezdívá „čínský penicilin“: 1. Je skvě..
  49,00 Kč