Čaje 50g sáček

Sypané čaje a ovocné či bylinné směsi balené v papírovém sáčku s hliníkovou vložkou, barevnou etiketou, plombou.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • 4 balení zelených čajů
  Čtyřbalení zelených čajů Katalogové číslo: b_ze_4 Země původu: Čína Detail: Kolekce 4 druhů nejoblíbenějších sypaných zelených čajů balených v papírovém sáčku po 50g. Zelený čaj je po tisíciletí vyhledávaným nápojem pro mnohé blahodárné účinky na zdraví a lidský organizmus. Mezi n..
  140,00 Kč
 • Brusinka
  Země původu: China Detail: Brusinka je osvěžující lahodný nápoj, který je zdrojem velkého množství vitamínů a zdraví prospěšných látek. Pro charakteristické vlastnosti brusinek je navíc vhodný jako podpůrný prostředek při léčbě infekcí močových cest. Složení: kousky jablka, ibišek, b..
  49,00 Kč
 • Čaj zamilovaných
  Země původu: Česká republika Detail: Zelený čaj s brusinkami. Složení: Sencha, kousky jablka, ibišek, brusinky (brusinky, cukr, slunečnicový olej), ovonění. Příprava: Uvedena na obalu ..
  49,00 Kč
 • Čajová kolekce - vánoční
  Katalogové číslo: 6667 Země původu: Česká republika Detail: Vánoční dárková kazeta s vybranými 5 druhy sypaných čajů, balených jednotlivě v papírovém sáčku po 50g. Kazeta je vhodným dárkem pro milovníky čaje a udělá radost obzvláště v zimním období, kdy vybrané oblíbené čaje a čajově směsi z&n..
  230,00 Kč
 • China Gunpowder
  Země původu: Čína Detail: Čínský, plný, značně povzbudivý čaj srolovaný do perliček, při zalití vyšší teplotou cca 90°C kouřové aroma. Příprava: Vodu, která prošla lehkým 20vteřinovým varem, nechte odstát po dobu 5 minut na teplotu kolem cca 85 °C . Teprve poté čaj zalijte a nechte l..
  49,00 Kč
 • Earl Grey
  Čaj s bergamot. sil. Země původu:    Německo Detail: Cejlonský černý čaj s bergamotovou silicí. Příprava: 1 vrchovatá lžička (100 ml), 100 °C, 3-5 minut. Skupinové balení: 20ks ..
  59,00 Kč