Vánoční, velikonoční, sezónní čaje

Čaje a směsi obsahující složky nebo aroma, jenž jsou typické pro určitá roční období.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Čaj zamilovaných
  Katalogové číslo: 3333p Země původu: Čína, Německo, Česká Repubika Detail: Osvěžující směs oblíbeného středně silného zeleného čaje Sencha a sušených brusinek, jablek a ibiškového květu, ovocně nakyslé svěží chuti a brusinkové vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodný pro přípravu jak hor..
  48,00 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Jarní čaj
  Katalogové číslo: 5555p Země původu: Čína, Německo, Česká Republika Detail: Osvěžující směs oblíbeného středně silného zeleného čaje Sencha a šípku, jablek a ibiškového květu, jahod a květů slunečnice a chrpy, ovocně nakyslé svěží chuti a květinové vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodn..
  48,00 Kč
 • Sváteční čaj
  Katalogové číslo: 40010 Země původu: Německo Detail: Svěží ovocná směs exotického, lesního a zahradního ovoce a vánočního koření, příjemně nasládle kyselé chuti a vůně s podtónem skořice a hřebíčku, připomínající atmosféru klidného zimního večera. Složení: Ibišek, šípek, jablko, hrozin..
  49,00 Kč
 • Vánoční sen
  Katalogové číslo: 10897 Země původu: Německo Detail: Ovoněný černý čaj, směs klasického černého čaje a koření, sladce nahořklé chuti a vůně vanilky, hřebíčku a oříšků, připomínající atmosféru adventu a klidných zimních večerů. Vhodný k popíjení s mlékem či samotný. Složení: Černý ..
  49,00 Kč
 • Zelený vánoční čaj
  Katalogové číslo: 10966 Země původu: Německo Detail: Ovoněný zelený čaj, směs středně silných zelených čajů Assam a Sencha s kořením a květy růží, mírně svíravé, příjemně kořeněné, chuti a vůně vánoční směsi koření, připomínající atmosféru adventu a klidných zimních večerů. Složení: Ze..
  49,00 Kč
 • Živý mrtvý
  Katalogové číslo: 6666p Země původu: Čína, Česká republika Detail: Velmi povzbuzující a chuťově vydatná čajová specialita. Směs výrazných černých čajů PuErh a Lapsang Souchong, které jsou vyhledávanými čajovými specialitami a lahůdkami mezi černými čaji. Čaj PuErh je několikrát fermentovaný če..
  49,00 Kč