Bylinné čaje

Kategorie bylinných čajů nabízí pestrou škálu oblíbených bylinných směsí  a tzv. čajů-nečajů pro přípravu relaxačního či osvěžujícího, horkého či studeného nápoje. Příprava čaje se u jednotlivých druhů  liší (viz popis u jednotlivých čajů).

Pangea Tea s.r.o.  nabízí širokou škálu bylinných  čajů, rooibosů a honeybushe a v neposlední řadě také oblíbený čaj Maté v jeho zelené či pražené variantě, které podle Vašich požadavků navážíme po 50g nebo 100g do speciálního dvouvrstvého sáčku opatřeného etiketou a sponou pro snadné opakované uzavření.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Honeybush Irský krém
  Katalogové číslo: 60002 Země původu: Jižní Afrika Detail: Bezkofeinový čaj-nečaj honeybush, ozvláštnění chutí a vůní Irské whisky a kakaa. Čaj honeybush se vyrábí z divoce rostoucího keře Cyclopia intermedia, obsahuje velké množství minerálních látek (železo, vápník, zinek, draslík, hořčí..
  58,00 Kč
 • Honeybush jablko - skořice
  Katalogové číslo: 60001 Země původu: Jižní Afrika Detail: Bezkofeinový čaj-nečaj honeybush s příjemnou lehkou chutí a vůní jablek se skořicí. Čaj honeybush se vyrábí z divoce rostoucího keře Cyclopia intermedia, obsahuje velké množství minerálních látek (železo, vápník, zinek, draslí..
  39,00 Kč
 • Královna máty
  Katalogové číslo: 40107 Země původu: Německo Detail: Nekyselá, lehká bylinkovo-ovocná směs osvěžující chuti a vůně malin a máty. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Jablko, šípek, ibišek, máta, ostružiny, červený rybíz, kousky jahod, červen..
  54,00 Kč
 • Lapacho
  Katalogové číslo: 43050 Země původu: Jižní Amerika Detail: Lapacho je označení pro části dřeva a kůry stromu Tecoma Lapacho, vzácné užitkové dřeviny rostoucí v Andách. Čaj ze stromu Lapacho má vynikající léčivé účinky, mimo alkaloidů a substancí s antibakteriálními a protivirovými účinky je bo..
  32,00 Kč
 • Nana Máta
  Katalogové číslo: 43004 Země původu: Maroko Detail: Sušená, divoce rostoucí marocká máta s výrazným osvěžujícím účinkem nejen v horkém letním období. Bylinka je vyhledávaná pro své pozitivní účinky na trávicí ústrojí a příznivé účinky na nervovou soustavu, pomáhá mírnit bolesti a zle..
  34,00 Kč
 • Rooibos
  Katalogové číslo: 43060 Země původu: Jižní Afrika Detail: Velmi oblíbený bezkofeinový čaj-nečaj, který se vyrábí z afrického bobovitého keře Aspalathus linearis. Čaj rooibos je vyhledávaným jedinečným přírodním zdrojem minerálů, vitamínů, stopových prvků a silných antioxidantů, pomáhá vst..
  48,00 Kč