Ovocné čaje

Ovocné směsi s obsahem ibišku.

Upřesnit hledání
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Ananasové tropy
  Katalogové číslo: 91664 Země původu: Německo Detail: Exotická ovocná směs s ananasem, mírně nakyslé osvěžující chuti. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Kousky jablka, mrkve, řepy, hrozinky, kandovaný ananas, aroma, květ chrpy. Barva ná..
  59,00 Kč
 • Bambusový čaj
  Katalogové číslo: 92997 Země původu: Německo Detail: Nekyselá lehká směs exotického ovoce, citrusů a bambusových lístků, svěží, jemné chuti a výrazné, sladce ovocné vůně. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Pro jasně růžovou barvu nálevu a ovocně naslá..
  54,00 Kč
 • Banán - třešeň
  ovocná směs Země původu: Německo Detail: Ibišek, kandovaný ananas, hroznové víno, banán, višeň, aroma. Příprava: 1-2 vrchovaté lžičky, 100 °C, 8-10 minut. Skupinové balení: 20ks  ..
  49,00 Kč
 • Banán - třešeň
  Katalogové číslo: 40016 Země původu: Německo Detail: Velmi oblíbená ovocná směs, ve které se harmonicky prolínají chutě osvěžující nakyslé třešně, nasládlého banánu a exotického ananasu. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Ibišek, kandovaný..
  49,00 Kč
 • Brusinkový
  Katalogové číslo: 40053 Země původu: Německo Detail: Velmi oblíbená ovocná směs s příjemně výraznou chutí a vůní sušených brusinek. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Kousky jablka, ibišek, sušené brusinky (brusinky, cukr, slunečnicov..
  48,00 Kč
 • Indiánské Léto
  Katalogové číslo: 40007 Země původu: Německo Detail: Oblíbená klasická ovocná směs, ve které se ve svěží, příjemně nakyslé kombinaci doplňují chutě malin, jahod a třešní s jemným podtónem smetany. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Ibišek,..
  49,00 Kč