Zelené čaje ovoněné

V podkategorii zelených ovoněných čajů nabízíme širokou škálu aromatizovaných a ovoněných zelených čajů a čajových směsí. Vybrat si můžete z oblíbené ovocné kategorie (Mango Indica Premium, Sencha Gyokuro a další), z klasické květinové kategorie (Jasmínový s květy, Osmantový Long Jing) nebo pikantní kořeněnou směs (Zelený chai). Ovoněné zelené čaje je možné popíjet horké i jako povzbuzující lahodný ledový čaj. Příprava se u jednotlivých druhů  liší (viz popis jednotlivých čajů).

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • 8 pokladů šaolina
  Katalogové číslo: 10995 Země původu: Německo Detail: Exotická směs osmi zelených a bílých čajů, kandovaného ananasu, jahod a květů slunečnice, plné, jemně nasládné ananasové chuti s podtóny jahody a květinovo-ovocné vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodný pro přípravu jak horkého t..
  75,00 Kč
 • Čaj zamilovaných
  Katalogové číslo: 3333p Země původu: Čína, Německo, Česká Repubika Detail: Osvěžující směs oblíbeného středně silného zeleného čaje Sencha a sušených brusinek, jablek a ibiškového květu, ovocně nakyslé svěží chuti a brusinkové vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodný pro přípravu jak hor..
  48,00 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Čajová růže
  Katalogové číslo: ZT 02 Země původu: Čína Detail: Exkluzivní ručně vázaný čaj s výraznou barvitou jasmínovou chutí a vůní. Čajové lístky jsou ručně navázány k sobě tak, že „květ“ se po zalití postupně rozvíjí do originálního tvaru střapaté kuličky a je tak požitkem jak chuťovým, tak ..
  29,00 Kč
 • Jarní čaj
  Katalogové číslo: 5555p Země původu: Čína, Německo, Česká Republika Detail: Osvěžující směs oblíbeného středně silného zeleného čaje Sencha a šípku, jablek a ibiškového květu, jahod a květů slunečnice a chrpy, ovocně nakyslé svěží chuti a květinové vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodn..
  48,00 Kč
 • Jasmínový s květy
  Katalogové číslo: 00703 Země původu: Čína Detail: Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů. Oblíbená specialita, která povzbudí Vaše tělo silou zeleného čaje a zklidní Vaši mysl příjemnou chutí a vůní jasmínu. Při dlouhodobém popíjení detoxikuje a pomáhá udržet organismus ve..
  49,00 Kč
 • Le Touareg
  Katalogové číslo: 10965 Země původu: Čína Detail: Oblíbená směs velmi silného zeleného čaje Gunpowder a sušené Nana máty. Tradiční čajová specialita Le Touareg je oblíbená zejména v arabských zemích, kde se popíjí vydatně oslazený cukrem. Čaj je charakteristický silnou mentolově naho..
  34,00 Kč