Sypané čaje

 Nabízíme na váhu od 50g, nasáčkované či volně v originálním 1-2kg balení. Pokud v naší nabídce nenajdete druh čaje, o který máte zájem, rádi se jej vynasnažíme obstarat, či doporučit obdobný čaj, který by splňoval Vaše zadání.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • 4 balení zelených čajů
  Čtyřbalení zelených čajů Katalogové číslo: b_ze_4 Země původu: Čína Detail: Kolekce 4 druhů nejoblíbenějších sypaných zelených čajů balených v papírovém sáčku po 50g. Zelený čaj je po tisíciletí vyhledávaným nápojem pro mnohé blahodárné účinky na zdraví a lidský organizmus. Mezi n..
  140,00 Kč
 • 8 pokladů šaolina
  Katalogové číslo: 10995 Země původu: Německo Detail: Exotická směs osmi zelených a bílých čajů, kandovaného ananasu, jahod a květů slunečnice, plné, jemně nasládné ananasové chuti s podtóny jahody a květinovo-ovocné vůně. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodný pro přípravu jak horkého t..
  75,00 Kč
 • Ananasové tropy
  Katalogové číslo: 91664 Země původu: Německo Detail: Exotická ovocná směs s ananasem, mírně nakyslé osvěžující chuti. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Složení: Kousky jablka, mrkve, řepy, hrozinky, kandovaný ananas, aroma, květ chrpy. Barva ná..
  59,00 Kč
 • Anglický snídaňový čaj
  Katalogové číslo: 00414 Země původu: Indie Detail: Tradiční vydatná směs černých ceylonských, čínských a indických čajů, oblíbená zejména ve Velké Británii, kde se popíjí hlavně s mlékem. Silný černý čaj vhodný pro dopolední popíjení s mlékem či samotný. Barva nálevu: Tmavě hnědá. C..
  52,00 Kč
 • Assam FTGFOP1 Dirial
  Katalogové číslo: 00119_00103 Země původu: Indie Detail: Silný černý čaj vydatné chuti a vůně s vysokým obsahem kofeinu z malé čajové plantáže v Indii. Vhodný pro dopolední popíjení s mlékem či samotný, dobře se hodí také pro přípravu indické speciality Dáta Masala (více zd..
  57,00 Kč
 • Bambusový čaj
  Katalogové číslo: 92997 Země původu: Německo Detail: Nekyselá lehká směs exotického ovoce, citrusů a bambusových lístků, svěží, jemné chuti a výrazné, sladce ovocné vůně. Čaj je vhodný pro přípravu lahodného horkého i osvěžujícího studeného nápoje. Pro jasně růžovou barvu nálevu a ovocně naslá..
  54,00 Kč