Krabičkové čaje

Čaje různých značek, vyráběné dle zadání spol. Pangea Tea. Naleznete zde např. sezónní velikonoční či vánoční bezkofeinový čaj.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Čajová romance
  Katalogové číslo: c01 Země původu: Srí Lanka Detail: Kolekce obsahující 25 nálevových sáčků čistého zeleného čaje Ceylon a 25 nálevových sáčků čistého černého čaje Ceylon. Zelený čaj je po tisíciletí vyhledávaným nápojem pro mnohé blahodárné účinky na zdraví a lidský organizmus, vyznačuje lehk..
  99,00 Kč
 • Jasmínový čaj
  Katalogové číslo: 8089 Země původu: Česká republika Detail: Jeden z nejoblíbenějších tradičních ovoněných zelených čajů s výraznou chutí a vůní jasmínu, který pomáhá zjemnit charakteristickou svíravost zeleného čaje. Zelený čaj je po tisíciletí vyhledávaným nápojem pro mnohé blahodárné úč..
  25,00 Kč
 • Oolong
  Katalogové číslo: 8096 Země původu: Česká republika Detail: Oolong, částečně oxidovaný čaj, je chutným mezistupněm mezi zeleným a černým čajem. Pravidelné popíjení oolongu pomáhá chránit a posilovat činnost srdce a oběhový, trávicí a imunitní systém. Je také velmi oblíbeným doplňkem při snižov..
  25,00 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Pu Erh
  Katalogové číslo: 8119 Země původu: Česká republika Detail: Speciální, několikrát fermentovaný černý čaj (někdy také nazývaný červený), oblíbený a vyhledávaný pro svou specifickou výrazně zemitou chuť a vůni a pro širokou škálu léčivých účinků, pro kterou se mu přezdívá „čínský penicilin“: ..
  25,00 Kč