Lampiony balíčky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Set 10ks FIALOVÝCH lampionů
  Set 10ks FIALOVÝCH lampionů - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a může doletět do velké vzdálenosti. - Každý lampion je balen&nbs..
  250,00 Kč
 • Set 10ks lampionů ČERVENÝ + BÍLÝ
  Set 10ks lampionů ČERVENÝ + BÍLÝ (6ks lampionů: 5x červený, 5x bílý).  - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a může doletět do v..
  250,00 Kč
 • Set 10ks MODRÝCH lampionů
  Set 10ks MODRÝCH lampionů - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a může doletět do velké vzdálenosti. - Každý lampion je balen ..
  250,00 Kč
 • Set 10ks ZELENÝCH lampionů
  Set 10ks ZELENÝCH lampionů - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a může doletět do velké vzdálenosti. - Každý lampion je balen ..
  250,00 Kč
 • Set 10ks ŽLUTÝCH lampionů
  Set 10ks ŽLUTÝCH lampionů - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a může doletět do velké vzdálenosti. - Každý lampion je balen ..
  250,00 Kč
 • Set 12ks lampionů MIX BAREV
  Set 12ks lampionů MIX BAREV (2x zelený, 2x modrý, 2x žlutý, 2x fialový, 2x červený, 2x bílý) - Létající lampiony jsou malé horkovzdušné balóny., které se po zapálení hořáku naplní horkým vzduchem a odlétají do nebe. Létající přání může letět až 20 minut, dosahuje výšky více než jeden kilometr a ..
  300,00 Kč