O nás

Manželé Křívánkovi v červenci roku 1993 otevřeli originální čajovnu, kde nabízeli celou řadu zelených, polofermentovaných, ovocných čajů a čajových směsí, které mohli hosté ochutnat ve velmi příjemném, stylovém prostředí . V prostorách Růžové čajovny zákazník nalezl také prodejní galerii originální čajové keramiky. Pravidelně se zde
pořádaly výstavy, cestopisné přednášky doplněné diaprojekcí či videoprojekcí a koncerty. Provoz Růžové čajovny byl k 30.6.2015 po 22 letech ukončen.

V listopadu roku 1998 Růžová čajovna prorazila do obchodních sítí, kde mají milovníci čajů možnost zakoupit část její nabídky ve formě porcovaných i sypaných čajů. Čaje nemají jenom magické názvy a vůně, ale také výbornou a osvěžující chuť a vysokou kvalitu.

Samotná společnost Pangea Tea (dříve Růžová čajovna), která provozuje svou činnost již od roku 1991, se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s čaji, čajovým sortimentem (čajové filtry a sítka, dózy, keramika ...).

Čaje dovážíme přímo od světových výrobců a distributorů (Čína, Německo, Polsko atd.) Naše firma vyrábí ve spolupráci se zahraniční firmou i porcované čaje a čajové produkty z porcovaných čajů a celé kolekce dodává do obchodních řetězců (Norma, Globus, Makro).

Naše produkty jako je Royal Tea Exclusive, Tea cosmetics Exclusive, Exclusive tea, Lahodný šálek, Tea secret, Veselý šálek naleznete pod značkou Pangea tea – Růžová čajovna. Společnost Pangea Tea s.r.o. vznikla v roce 2003.

Jsme vlastníkem mezinárodního patentu Čajového kalendáře, který je již registrován v EU, USA i Číně a naše výrobky značky Pangea tea – Růžová čajovna exportujeme i do zahraničí.

Ochranné známky, užitné a průmyslové vzory: čajová paleta, autopodložka, aj.