Dárkové balení vánočních sypaných čajů

Neohodnoceno

Luxusní dárková kolekce s 2x 50g oblíbených vánočních sypaných čajů ve vysouvací krabičce.

159 Kč 138,26 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Luxusní dárková kolekce s 2x 50 g oblíbených sypaných vánočních čajů, které svou chutí a vůní navodí pohodu a pomohou tak vnést klid do adventního času i období svátků a dlouhých zimních večerů po nich.

Kolekce obsahuje čaje:
Sváteční (aromatizovaný ovocný čaj): svěží ovocná směs exotického, lesního a zahradního ovoce a vánočního koření s příjemně nasládle kyselou chutí a vůní skořice a hřebíčku. Vánoční sen (aromatizovaný černý čaj): směs klasického černého čaje a koření, sladce nahořklé chuti a vůně vanilky, hřebíčku a oříšků. Oba čaje obsahují mandle.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 1 čajový květ, přelít vodou o 80ºC (převařenou vodu nechte zhruba 2 minuty odstát), doba louhování 2-3 min, popřípadě do úplného rozvinutí.
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů), doporučujeme mezi jednotlivými nálevy nenechávat čaj dlouho na suchu.

SLOŽENÍ ČAJŮ: 
Sváteční: ibišek, šípek, jablko, hrozinky, aroma, bezinky, sekané mandle, skořice, kanovaný ananas (ananas, cukr, regulátor kyselosti - kyselina citrónová), hřebíček, citrusová kůra, kandované mango (mango, cukr, regulátor kyselosti - kyselina citrónová), kandovaná papája (papája, cukr, regulátor kyselosti - kyselina citrónová), černý rybíz, borůvky. Může obsahovat stopy dalších ořechů.
Vánoční sen: černý čaj 89%, citrusová kůra, sekané
mandle, hřebíček, aroma, okvětní lístky růží, kousky vanilky, kardamom. Může obsahovat stopy dalších ořechů.

BALENÍ: Vysouvací krabička z tvrdého kartonu s matnou laminací.

ROZMĚRY KRABIČKY: 90 * 234 * 48 mm

ZEMĚ PŮVODU: Německo, Indie, baleno v ČR

Kód Kód: U10
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajové dárky a kolekce
Hmotnost: 0.3 kg