Čaj zamilovaných a sítko v ozdobném sáčku se stuhou, zelený čaj 50g, sítko

Tip
C111 Valentýnský celofán
159 Kč –15 %

Čaj zamilovaných a sítko v ozdobném celofánovém sáčku se stuhou - dárek (nejen) pro zamilované milovníky dobrého a voňavého zeleného čaje.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
Možnosti doručení
159 Kč –15 % 135 Kč 117,40 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Kombinace 50g Čaje zamilovaných a praktického sítka zabalená v ozdobném celofánovém sáčku se stuhou. Dárek, který potěší všechny zamilované milovníky dobrého a voňavého zeleného čaje.

O Čaji zamilovaných:
Osvěžující směs klasického středně silného zeleného čaje Sencha a sušených kanadských brusinek - klikvy, jablek a ibiškového květu s příjemně ovocně nakyslou chutí a vůní.
Kanadská brusinka - klikva má vysoké procento živin a antioxidantů, proto se řadí mezi tzv. superpotraviny. Je bohatá na vitamíny, vlákninu a minerály a blahodárně účinkuje mimo jiné na močové cesty a imunitní systém. Pravidelné popíjení zeleného čaje má blahodárné účinky na lidský organismus.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový - jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů.

SLOŽENÍ: zelený čaj Sencha, jablko, ibišek, sušená kanadská brusinka - klikva (klikva, cukr, slunečnicový olej), aroma

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Německo, baleno v ČR 

ROZMĚRY BALÍČKU: 140 x 210 x 50 mm

Kód Kód: C111
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajové dárky a kolekce
Hmotnost: 0.3 kg