Čaj zamilovaných a sítko v ozdobném sáčku se stuhou, zelený čaj 50g, sítko

Čaj zamilovaných a sítko v ozdobném celofánovém sáčku se stuhou - dárek (nejen) pro zamilované milovníky dobrého a voňavého zeleného čaje.

Můžeme doručit do:
11.10.2022
Možnosti doručení
159 Kč 138,30 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Kombinace 50g Čaje zamilovaných a praktického sítka zabalená v ozdobném celofánovém sáčku se stuhou. Dárek, který potěší všechny zamilované milovníky dobrého a voňavého zeleného čaje.

O Čaji zamilovaných:
Osvěžující směs klasického středně silného zeleného čaje Sencha a sušených brusinek, jablek a ibiškového květu s příjemně ovocně nakyslou chutí a vůní.
Brusinky mají vysoké procento živin a antioxidantů, proto se řadí mezi tzv. superpotraviny. Jsou bohaté na vitamíny (C, E), vlákninu a minerály a blahodárně účinkují mimo jiné na močové cesty a imunitní a kardiovaskulární systém. Pravidelné popíjení zeleného čaje má blahodárné účinky na lidský organismus.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový - jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů.

SLOŽENÍ: zelený čaj Sencha 50%, jablko, ibišek, sušená kanadská brusinka (kanadská brusinka, cukr, slunečnicový olej) 10%, aroma.

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Německo, baleno v ČR 

ROZMĚRY BALÍČKU: 140 x 210 x 50 mm

Kód Kód: C111
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajové dárky a kolekce
Hmotnost: 0.3 kg