Čajový adventní kalendář

Neohodnoceno

Unikátní čajová kolekce ve formě OBOUSTRANNÉHO adventního kalendáře s vybranými 24 druhy porcovaných čajů.

89 Kč 77,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Originální patentovaný výrobek výhradně z produkce naší značky.

  • pestrý mix 24 ks porcovaných čajů
  • nahrazuje klasické čokoládové adventní kalendáře 
  • celosvětově patentovaný
  • oblíbený v ČR i zahraničí
  • možnost brandingu příbalového letáku dle Vašeho zadání

Unikátní čajová kolekce, která obsahuje 24 ks porcovaných čajů – zkušenými čajovníky vybraný mix nejoblíbenějších ovocných, zelených, černých, bylinných a oolong čajů, umístěných v jednotlivých okénkách tak, aby na každý den adventu připadl jeden.

Patentovaný výrobek z produkce české firmy Růžová čajovna - Pangea Tea s.r.o., která je jeho výhradním výrobcem, je originální a zdravou alternativou ke klasickým čokoládovým adventním kalendářům a je velmi oblíbený jak na tuzemském tak na zahraničím trhu u milovníků čaje všech věkových kategorií.

Čajový kalendář je také oblíbeným dárkem, kterým firmy mohou odměnit své významné klienty či zaměstnance. V rámci individuálních objednávek nabízíme možnost brandingu příbalového letáku na míru Vaší značce podle Vašeho zadání či grafického návrhu, s Vaším logem a např. přáním všeho nejlepšího do nového roku či poděkováním za úspěšný rok minulý Vašim klientům, zaměstnancům či ochodním partnerům.
V případě individuální poptávky můžeme nabídnout také kompletaci cizojazyčných jazykových mutací.

Nabízíme také možnost zakoupení licence pro vlastní výrobu oboustranného kalendáře dle našeho patentu č. EP 1790475, užitného vzoru č. 2020-37992 pro Českou republiku a užitného vzoru č. 20 2021 100 198.4. pro Německo. Výše poplatku je stanovena vždy na základě individuálního posouzení charakteru každé zakázky, kdy kromě plánovaného počtu vyrobených kusů posuzujeme také téma a náplň kalendáře (kromě čajů, je možné kalenář ve vlastní výrobě naplnit např. sušenkami, bonbóny, oříšky, pamlsky pro psy atd.). V rámci těchto kriteríí Vám pak nabídneme cenu v rozmezí 10,- až 25,- Kč bez dph/kus.

 

Pro více informací či individuální poptávku nás prosím kontaktujte na tel.: +420 739 005 456 či na e-mailu director@pangea-tea.cz.

Kód Kód: A009
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajový kalendář
Položka byla vyprodána…