Čajový adventní kalendář

Neohodnoceno

Unikátní čajová kolekce ve formě adventního kalendáře s vybranými 24 druhy porcovaných čajů.

89 Kč 77,39 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Originální patentovaný výrobek výhradně z produkce naší značky.

  • pestrý mix 24 ks porcovaných čajů
  • nahrazuje klasické čokoládové adventní kalendáře 
  • celosvětově patentovaný
  • oblíbený v ČR i zahraničí
  • možnost brandingu příbalového letáku dle Vašeho zadání

Unikátní čajová kolekce, která obsahuje 24 ks porcovaných čajů – zkušenými čajovníky vybraný mix nejoblíbenějších ovocných, zelených, černých, bylinných a oolong čajů, umístěných v jednotlivých okénkách tak, aby na každý den adventu připadl jeden.

Patentovaný výrobek z produkce české firmy Růžová čajovna - Pangea Tea s.r.o., která je jeho výhradním výrobcem, je originální a zdravou alternativou ke klasickým čokoládovým adventním kalendářům a je velmi oblíbený jak na tuzemském tak na zahraničím trhu u milovníků čaje všech věkových kategorií.

Čajový kalendář je také oblíbeným dárkem, kterým firmy mohou odměnit své významné klienty či zaměstnance. V rámci individuálních objednávek nabízíme možnost brandingu příbalového letáku na míru Vaší značce podle Vašeho zadání či grafického návrhu, s Vaším logem a např. přáním všeho nejlepšího do nového roku či poděkováním za úspěšný rok minulý Vašim klientům, zaměstnancům či ochodním partnerům.
V případě individuální poptávky můžeme nabídnout také kompletaci cizojazyčných jazykových mutací.

Pro více informací či individuální poptávku nás prosím kontaktujte na tel.: +420 739 005 456 či na e-mailu director@pangea-tea.cz.

Kód Kód: A009
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajový kalendář