Čajový adventní kalendář (design 2)

Neohodnoceno

Unikátní čajová kolekce ve formě OBOUSTRANNÉHO adventního kalendáře s vybranými 24 druhy porcovaných čajů.

119 Kč 103,48 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Originální patentovaný výrobek výhradně z produkce naší značky.

  • pestrý mix 24 ks porcovaných čajů
  • nahrazuje klasické čokoládové adventní kalendáře 
  • celosvětově patentovaný
  • oblíbený v ČR i zahraničí
  • možnost brandingu příbalového letáku dle Vašeho zadání

Unikátní čajová kolekce, která obsahuje 24 ks porcovaných čajů – zkušenými čajovníky vybraný mix nejoblíbenějších ovocných, zelených, černých, bylinných a oolong čajů, umístěných v jednotlivých okénkách tak, aby na každý den adventu připadl jeden.

Patentovaný výrobek z produkce české firmy Růžová čajovna - Pangea Tea s.r.o., která je jeho výhradním výrobcem, je originální a zdravou alternativou ke klasickým čokoládovým adventním kalendářům a je velmi oblíbený jak na tuzemském tak na zahraničím trhu u milovníků čaje všech věkových kategorií.

Čajový kalendář je také oblíbeným dárkem, kterým firmy mohou odměnit své významné klienty či zaměstnance. V rámci individuálních objednávek nabízíme možnost brandingu příbalového letáku na míru Vaší značce podle Vašeho zadání či grafického návrhu, s Vaším logem a např. přáním všeho nejlepšího do nového roku či poděkováním za úspěšný rok minulý Vašim klientům, zaměstnancům či ochodním partnerům.
V případě individuální poptávky můžeme nabídnout také kompletaci cizojazyčných jazykových mutací.

Nabízíme také možnost zakoupení licence pro vlastní výrobu oboustranného kalendáře dle našeho patentu č. EP1790475, užitného vzoru č. CZ34473U1 pro Českou republiku a užitného vzoru č. DE202021100198U1 pro Německo. Výše poplatku je stanovena vždy na základě individuálního posouzení charakteru každé zakázky, kdy kromě plánovaného počtu vyrobených kusů posuzujeme také téma a náplň kalendáře (kromě čajů, je možné kalenář ve vlastní výrobě naplnit např. sušenkami, bonbóny, oříšky, pamlsky pro psy atd.). V rámci těchto kriteríí Vám pak nabídneme cenu v rozmezí 10,- až 25,- Kč bez dph/kus.

Pro více informací či individuální poptávku nás prosím kontaktujte na tel.: +420 739 005 456 či na e-mailu director@pangea-tea.cz.

Kód Kód: A009CM
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: Čajový kalendář
Položka byla vyprodána…