Čaj zamilovaných, zelený čaj 50g

Neohodnoceno

Středně silný zelený čaj s brusinkou, jablky a květy ibišku (nejen) pro zamilované.

45 Kč 39,13 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Osvěžující směs klasického středně silného zeleného čaje Sencha a sušených brusinek, jablek a ibiškového květu s příjemně ovocně nakyslou chutí a vůní.
Brusinky mají vysoké procento živin a antioxidantů, proto se řadí mezi tzv. superpotraviny. Jsou bohaté na vitamíny (C, E), vlákninu a minerály a blahodárně účinkují mimo jiné na močové cesty a imunitní a kardiovaskulární systém. Pravidelné popíjení zeleného čaje má blahodárné účinky na lidský organismus.

NÁŠ TIP: Vhodný k rannímu a odpolednímu popíjení. Díky svěží ovocně laděné chuti je vhodný pro přípravu jak horkého tak osvěžujícího chlazeného nápoje.

DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA: Na 0,5l vody 2 lžičky čaje, přelít vodou o 70ºC (převařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát), doba louhování 2-3 min (dle požadované výsledné intenzity nálevu).
Čaj je vícenálevový (jednu dávku lze znovu přelít a vylouhovat; pro každý další nálev zvyšte teplotu vody o několik stupňů).

SLOŽENÍ: zelený čaj Sencha, jablko, ibišek, sušená kanadská brusinka (kanadská brusinka, cukr, slunečnicový olej), aroma

BALENÍ: 50g sypaného čaje v trojvrstvém papírovém sáčku s Al folií, uzavřeném sponou

ROZMĚRY SÁČKU: 70 * 155 * 35 mm

ZEMĚ PŮVODU: Čína, Německo, baleno v ČR 

Kód Kód: 3333
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: zelené a bílé ovoněné
Hmotnost: 0.05 kg