VÁNOCE STÍHÁME! Včasné doručení do Vánoc zajistíme pro všechny objednávky uskutečněné (a u platby bankovním převodem a kartou uhrazené) do pátku 17.12. včetně. /// Objednávky odesíláme nejpozději druhý pracovní den od jejich uskutečnění (u plateb bankou a kartou od jejich úhrady), poté rychlost dodání záleží na aktuálních možnostech zvoleného dopravce. /// Pro co nejrychlejší doručení doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost informačním SMS, e-mailům a hovorům z neznámých čísel (je možné, že Vám volá kurýr, aby se domluvil na předání zásilky). /// Pozor, Zásilkovna má v tomto období zkrácenou úložní dobu, doporučujeme tedy s vyzvednutím zásilky neotálet, aby se nám nevrátila. /// Přejeme Vám krásný čajový advent!

3D pop-up knížka s čajem pro děti - anglicky (máme také v CZ a NJ verzi)

Novinka
CK1 Tři mrazíci front up AJ PNG 150

Krásně ilustrovaná 3D pop-up knížka (leporelo), která na šesti prostorově ilustrovaných dvoustranách vypráví pohádku o malé Evičce a lumpárnách třech zlomyslných mrazíků, ve které důležitou roli hraje také čaj vložený uvnitř. Varianta v anglickém jazyce (knížku nabízíme také v české a německé verzi).

 

289 Kč 262,73 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)

Krásně ilustrovaná 3D pop-up prostorová knížka ve stylu díla Vojtěcha Kubašty, která vypráví o statečné holčičce Evičce a zlomyslných třech mrazících.

Pohádka je vhodná pro děti od 3 let a slouží mimo jiné jako pomocník rodičů stonajících dětí k tomu, aby během léčby dodržovaly správný pitný režim, protože obsahuje 3 čaje, které hrají důležitou roli v příběhu. Varianta v anglickém jazyce, knížku nabízíme také v české a německé verzi.

Ke knížce můžete zakoupit také 3D pop-up přáníčko s hlavními postavičkami třech mrazíků. Přáníčko má univerzální text "Všechno nejlepší!" a hodí se tak pro jakoukoliv slavnostní příležitost.

Pohádku napsal Milan Křivánek, ilustrovala Kristýna Moravec Sataryová.

ROZMĚR KNÍŽKY: 265 * 202 * 15 mm

POČET STRAN: 6x 2 (šest prostorově ilustrovaných dvoustran)

VYDÁNÍ: první

 

Kód Kód: CK1AJ
Jméno značky: Růžová čajovna - Pangea Tea
Kategorie: 3D Pop-Up knížky s čajem
Hmotnost: 0.4 kg