Košík obsahuje: 0 položek
Celková cena: 0

Představení společnosti

Růžová čajovna patří mezi jednu z prvních otevřených čajoven v Praze. Manželé Křivánkovi zde od července roku 1993 nabízí ucelený sortiment sypaných čajů, čajového příslušenství a prostřednictvím čajovny šíří čajovou kulturu a poznání o jiných zemích.

V listopadu roku 1998 Růžová čajovna prorazila do obchodních sítí, kde mají milovníci čajů možnost zakoupit část její nabídky ve formě kvalitních sypaných a porcovaných čajů a čajových specialit. Čaje nemají jenom magické názvy a vůně, ale také výbornou a osvěžující chuť.

Samotná firma se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s čaji a čajovým sortimentem (čajové filtry a sítka, dózy, keramika, v neposlední řadě kosmetika ze zeleného čaje a další).

Čaje dovážíme přímo od světových výrobců a distributorů (Čína, Japonsko, Indie, Ceylon, Vietnam, Německo, Polsko atd.) Naše firma vyrábí řadu porcovaných čajů a čajových produktů. Část sortimentu dodáváme i do obchodních řetězců (Billa, Norma, Globus, Makro).

V roce 2003 vznikla společnost Pangea Tea s.r.o., která šíří čajové produkty do zahraniční. Naše produkty jako je Exclusive Tea, Royal Tea Exclusive, Tea cosmetics Exclusive, Lahodný šálek, Veselý šálek, Blooming Tea, Exclusive Tea naleznete pod značkou Pangea tea – Růžová čajovna.

Jsme vlastníkem patentu Čajového kalendáře, který je již registrován v EU, USA i Číně.

Ochranné známky, užitné a průmyslové vzory: čajová paleta, autopodložka, aj.

 

„Čajem se zapomíná na hluk světa“ : Lu Yue (780nl)

*Velkoobchod a maloobchod s čaji, čajovými doplňky a čajovou kosmetikou.

*Internetový obchod, e-shop

*Výrobce porcovaných čajů.

*Čajovna a prodejna uprostřed Prahy v Růžové ulici č. 8 s příjemným posezením a možností pronájmů prostor pro soukromé akce.

  Mapa stránek
Pangea Tea, s.r.o. a Růžová čajovna, Růžová 8, 110 00 Praha 1, Tel.: 222 245 894.